Napsali nám:

29.4.2019

Dobrý den,

pozdě, ale přece  právě to bylo 5 měsíců, co nekouřím a vděčím za to biorezonanci. Opravdovou krizi jsem měla jen následující den, pak už se to jen zlepšovalo a byla jsem příjemně překvapená, jak je to v pohodě. Po pár týdnech jsem zvládla i akce s kuřáky, v klidu s nimi postávala a mimo zvýšenou citlivost na cigaretový zápach nepocítila žádný negativní efekt. Nedostavil se ani nárůst váhy, což samozřejmě taky dost potěší  již jsem doporučila několika známým a zatím myslím taky zvládají. Za mě maximální spokojenost a vděčnost.

Moc Vás zdravím a přeji, ať se daří.

Lucie

 

22.11.2017

Hezký den Vážený pane Hartmanne,

děkuji za Váš dotaz.

Co se týče kouření, v tuto chvíli jsem už 9 měsíců hrdá nekuřačka.

 Po Vaší terapii jsem si třetí den zakouřila a 9. den od terapie Vás navštívila po druhé. Nechala jsem si od Vás aplikovat i čip. Dokud čip držel na těle, neměla jsem ani pomyšlení a všem bylo Ok, ovšem když se čip odlepil, po 14 dnech, přesně, tak bylo vše zase při starém, já jsem neodolala a opět podlehla. 

Trvalo mi více než rok a půl, abych se odhodlala a vypěstovala si pevnou vůli.

Teď jsem šťastná a tvrdím, že jestli se mi něco podařilo, je to právě tohle. Stát se nekuřačkou.

I Vám patří obrovský dík a kdykoliv se mě někdo zeptá, doporučuji Vás, na základě zkušeností mého strýce a kamarádky.

Jelikož i nadále platí, že nikdo z mých blízkých ani netuší, že jsem kuřačka byla. Proto prosím o diskrétnost, co se týče zveřejnění mého jména. Mockrát děkuji a přeji Vám mnoho úspěchů. 
S pozdravem JL

22.11.2017

Zdravím Vás,
je to super, pořád nekouřím. Byl to občas boj, ale nic není zadarmo.

Jak dlouho? Nejsem si jistý, myslím, že to je 3,5 roku. Moc to neřeším, proste to je realita.
Mějte se fajn a děkuji.

Mimochodem, pěkné a klidné svátky vánoční.

S pozdravem DK

26.11.2017

Dobrý den.

po mé druhé návštěvě u vás cca v druhém měsíci již marihuanu nekouřím ani jednom jediném případě. Uvidíme jak to půjde dál. Mockrát děkuji.

S pozdravem a přáním všeho dobrého a mnoho dalších úspěchů.

NR

26.11.2017

Dobrý večer.

Nekouřím a za 2 dny  to bude už čtyři roky.

Ale mám problém s nadváhou.

Hezký večer.

LS

26.11.2017

Dobrý den. 

Od mé terapie cigarety nekouřím vůbec.

26.11.2017

Dobrý den,
Díky vám nekouřím 4 roky a 7 měsíců
Už jsem k vám poslal několik přátel jen nevím jestli toho využili. Opět budu sdílet vaši slevu na terapii protože jsem přesvědčen, že to má smysl.
Hezký den.
JV

25.11.2017

Děkuji, i já mám radost a snad se ke kouření už nikdy nevrátím. Přesně si pamatuji, jak jsem k Vám šla a nebyla jsem si vůbec jistá, že přestanu (oproti mým kamarádkám, které šly se mnou a byly odhodlané přestat - obě po nějaké době zase začaly kouřit). 
Hezký den přeje VM

25.11.2017

Pane Hartmane,

stále nekouřím. Tedy nekouřím normální cigarety, ale elektronickou, na kterou jsem najel po cca 1 roce absolutního nekouření.

Nicméně při svém "nekouření" se necítím lépe. Cigareta mi chybí. Zdá se mi, že mám horší náladu a taky, že se mi hůř dýchá:)

Taky trpím tím, že se příliš brzy probouzím a zaberu až v době, kdy mám vstávat. A to je pak děs. Usínám v pohodě. Myslíte, že mi s tím můžete pomoci?
IR

25.11.2017

Dobry den, 

Bohužel opět kouřím. Bez cigarety jsem vydržel pouze cca 2 týdny.

s pozdravem PS

24.11.2017

Bohužel kouřím. vydržel jsem bez problémů cca 3 měsíce

Je to vážně super metoda. Určitě ji rád zopakuji.  Jen doufám, že už najdu vůli s tím seknout nadobro. Popis: :-)

S pozdravem SR 

24.11.2017

Dobrý den pane Hartmanne,

mám pro Vaši statistiku dobrou zprávu, stále nekouřím. J A co nevidět je to dva půl roku.

 pozdravem DD

Dobrý den pane Hartmane.

 Děkuji Vám za krásné přání. Věřím, že už  opravdu zůstanu jen u života bez cigaret.

Cítím se velmi dobře. Tlak plících  a průduškách se výrazně snížil a věřím, že časem to vyléčím.

Chuť na cigaretu prostě zmizela a  to je důležité.

 Myslím, že jsem Vaši pomoc vyhledala v pravou chvíli a jsem Vám za ni velmi vděčná.

 Přeji Vám krásné a slunečné dny.

JV Bruntál

1.10.2017

Dobrý den pane Hartmanne, 

děkuji za vaší nabídku,mě už se to netýká. Od doby kdy jsem vás navštívila a to bylo letos v únoru, už nekouřím a moc vám děkuji, že jste mi k tomu dopomohl. Šířím mezi své známé tuto skvělou metodu a sama jsem toho příkladem, což je skvělé.Mějte se pěkně,přeji šťastné vánoční svátky a hodně zdravíčka k tomu.

S pozdravem  Věra P. Krnov
6.12.2016
 
Dobrý večer,
moje sestra by se chtěla k Vám objednat na antinikotinovou terapii. Mohla by v termínu 5.-10. 12 v odpoledních hodinách, máte tam nějaký volný termín?
Já u Vás byla v říjnu 2012 a od té doby nekouřím :-)
23.11.2016
 
Dobrý den, omlouvám se, že píši až teď. Váš mail jsem přehlédla. na terapii jsem byla 14.10. a držím se perfektně, vydržela jsem si nezapálit. Občas se mi stalo, že jsem měla chuť, ale už po pár dnech jsem se dokázala přesvědčit, že mi vlastně ta cigareta vůbec chutnat nebude, tím pádem nemá cenu si zapalovat. Jediné, co mi děla trochu potíže je to, že se mi o cigaretách neustále zdají sny, ráno vstávám s provinilým pocitem. Děkuji a děkuje Vám i můj muž (nekuřák). Už se o terapii začala zajímat moje setra, nechci ji do ničeho tlačit, jen ji dávám informace, ale doufám, že Vás brzy navštíví. 
20.11.2016
 
Dobrý den, pane Hartmanne, po roce Vám podávám zprávu, že je ze mě nekuřák. Začátky nebyly vůbec snadné, ale dařilo se mi chutě na cigaretu překonávat. Dneska jsem rád, že jsem se rozhodl pro Vaši terapii, neboť si myslím, že to byla důležitá pomoc v odvykání kouření.
Ještě jednou díky,  s pozdravem   Zdeněk
23.10.2016
 

Dobrý den, 
je to už dva a půl roku co nekouřím a jen díky terapii, která pomáhá upevnit vůli přestat kouřit. 
Každý mě pak chválí jakou mám pevmou vůli a já jen odpovídám, že bych to sám asi nikdy nedokázal a pak jim řeknu o možnosti Vaší terapie stručně popíšu jak to probíhá a pak jim doporučím aby to pokud opravdu chtějí přestat kouřit vyzkoušeli. Bohužel do dnešního dne ještě nikdo neřekl, že by to zkusil. V každém případě jsem rád, že jsem měl možnost využít Vaši terapii. a přeji Vám více klientů, kterým můžete pomoci s jejich snahou.
hezký den, Jiří .

24.11.2015

 

Dobrý den pane Hartman byla jsem u Vás 7.4.2014 na antinikotinové terapii a od toho dne jsem neměla cigaretu v puse.Po pravdě mi hrozně smrdí když někdo v mé blízkosti kouří, teď si uvědomuji jak i já jsem smrděla po nikotinu proto vám chci poděkovat ,že jste mi pomohli touhle cestou přestat kouřit.Upřímě se cítím lepe co nekouřím proto Vás budu doporučovat svým známým.Je pravda že pokud ta osoba nechce přestat tak to nezvládne. Za celou dobu 1 roku a 6 měsíců jsem měla takové letmé nutkání na cigaretu bylo to asi po 6 měsících ale trvalo to jen sekundu a problesklo mi hlavou Však to nepotřebuješ tak co na to myslíš a od té doby už jsem neměla chuť na cigaretu.Když si vzpomenu na začátek jsme tam přidávali i trochu kávy protože jsem to měla spojené s cigaretou a upřímně 3 týdny mi nechutnalo kafe měla jsem na něho chuť,ale jakmile jsem se ho napila tak mi přestalo chutnat a skončilo ve dřezu.Teď si vypiji kafe s chutí a cigaretu k tomu nepotřebuji proto Vám ještě jednou děkuji.

S pozdravem Martina 
17.10.2015

 

Dobry den,od te doby co jsem vas navštívila od 28.12.2012 nekourim 

s pozdravem 

lutzova 

 

Dobrý den,

byla jsem u Vás 1. října 2012 a stále nekouřím. Neměla jsem ani nějaké extra abstinenční příznaky, zvládala jsem to tak nějak v pohodě. Velkou podporou mi byl manžel i má dcera. Jednou přeci jen chuť přišla a to bylo když mi umřel před rokem dědeček. Cigaretu jsem si ale nevzala a doufám, že už nikdy nevezmu.
Mějte se moc hezky.
Michaela

 

Dobrý den, nekouřím už asi 4 nebo 5 let moc to nepočítám. Ale stejně tomu stále nevěřím, že nekouřím.

 Mareš 

 

Opravdu zatím odolávám a posílám k vám další klienty bez nároku na odměnu. Jsou lidé kteří se s tím neumí srovnat....: )protože, by to sami nedokázali.Vydržím doufám :) Bude to 4 měsíce.

Petra

 

Dobrý den,

pořád nekouřím, zvládám v pohodě. Už to jde úplně mimo mě.
Děkuji 
S pozdravem
Richard

 

Děkuji ,že jste nezapomněl můžu prohlásit že opravdu nekouřím. Po roce jsem měla krizi tak jsem si zapálila ,ale bylo mi strašně špatně,takže opravdu nekouřím moc děkuji, ale mám známou která chce přestat.

Ludmila

 

Dobry vecer. 

Ani nevite jak se stydim ale nebudu Vam lhat. Kourit jsem zacal po jednom mesici od terapie. Zivot mi prichystal nelehke situace takze jsem to nezvladl a zacal zase kourit. Nejspis bych potreboval mnohem silnejsi terapii :)...

s pozdravem Michal

 

Dobry večer, 

na terapii jsme byli s manželkou oba již přes dva roky nekouříme a je nám skvěle! Narodil se nam krásný kluk Šimon a na kouření už ani nepomyslime. Mnoho znamim a kamarádům jsem již doporučuji Vaši terapii. Ještě jednou Velké díky!  MOC JSTE NÁM POMOHL ZAČÍT NOVÝ LEPŠÍ ŽIVOT BEZ CIGARETY! Lukáš 

 

Dobrý večer, pane Hartmane,

děkuji Vám moc za Váš mail, zájem a informace. Sama jsem Vám radši nepsala, stydím se i sama před sebou, ale když se ptáte....

Kouřím dál....nešlo to vydržet.....jsem slaboch! Vydržela jsem to asi týden. 2 dny OK, ale pak to bylo takové sebezapření....já opravdu nekouřím víc než v průměru 4- 5 cigaret denně. Ale už ten zlozvyk je tak silný.....Myslela jsem, doufala, že s Vaší pomocí, s Vašim přístrojem  bude přestat hračka. Není, aspoň ne pro mne. Tak nevím, jestli má cenu to opakovat.....

Mějte se moc hezky, ať se Vám daří!

Ještě jednou děkuji za Vaši nabídku.

Ludmila 

 
Dobrý den , nekouřím od mé návštěvy u vás. Neříkám že by někdy nebyla chuť, ale ne nekouřím.
S pozdravem Ivo
 

Dobrý den,

od první terapie, kterou jsme s manželem absolvovali tak opravdu nekouříme ani jeden. Je to zřejmě i tím, že jsme na to dva a ani jeden před druhým nechce být neúspěšný.

Je nám velmi dobře. Samozřejmě nějaká ta kila přibyla, ale tím, že se hodně hýbeme tak sice nehubneme , ale udržujeme si zatím stejnou váhu.

Jsme spokojení a šťastní, že jsme dokázali s tímto neduhem skoncovat. 

Moc děkujeme.

Jana a Luboš

 
Dobrý den, jsou to asi 4 roky co jsem Vás navštívil a stále nekouřím.
Maslivec

15. 10. 2015

 

Dobrý den,

skutečně již nekouřím, ani nevím, jak již dlouho, snad 6 – 7 roků, možná i více, ono to letí. Dobré je na tom to, že mi kouření jiných či kouř nevadí, trochu mi to spíše voní, ale v žádném případě to neláká k zapálení si. Což je OK a výborné.

Ladislav 

 

Pěkný den,

na terapii jsem byla v roce 2011 a od té doby nekouřím. Na terapii nedám dopustit. 
Poprvé v životě jsem po 30 letech kouření vydržela nekouřit.Jinak to byly vždy jenom přestávky v těhotenství a na kojení a hned jsem začala znovu.
Poprvé nekouřím asi 4 roky bez problémů.
Zdravím a přeji příjemný den.
Miluše R
 
Dobrý den, p. Hartmann
musím Vám poděkovat, je to už 2 roky bez cigarety /já i můj manžel/. Tuto kůru absolvovala i más sestra s přítelem a zdá se, že taky úspěšně - nekouří přes rok.
Nikdy bych nevěřila, že se mi to podaří.
Děkuji Jana S
 

Krásný den Vážený pane Hartmanne, 
byla jsem u Vás ve středu na opravu a čip, musím řict, že se cítím mnohem lépe než po první terapii. Nemám vůbec chuť na cigaretu, spím, jak malé dítě, nejsem ve stresu, vše je v naprostém pořádku a nic mi nechybí. Takže jsem touto cestou chtěla poděkovat jak Vám, tak Vaší paní. Vím, že ještě z daleka nemam vyhráno, ale pomohli jste mi neskutečným způsobem.
Ještě jednou Vám děkuji za Vaši pomoc, cítím se opravdu skvěle. Mějte se moc krásně a snad někdy na viděnou, ovšem už ne kvůli nikotinu.

S pozdravem Jana 

Dobrý den,  tak dnes bude 4.den ode dne D. Nekouřím, přibrala jsem 0,5 kg, v pondělí po zákroku mě bolela hlava, v úterý a ve středu v pohodě, dnes ve čtvrtek jsem měla trochu průjem, jinak se cítím poněkud kysele, spím dobře. Chuť na cigaretu mám nejvíc v odpol. hodinách, tak jsem si přivezla z Polska tablety DESMOXAN. Vzala jsem si každý den 1 po 2hodinách celkem 2 za den a byl klid. V sobotu nás čeká narozen. oslava, tak doufám, že vydržím. Manžel zatím na mou změnu nezareagoval, takže vím, že mu můj nikotinový oder nevadil. Jsem sama zvědavá, kdy si toho všimne, že nekouřím a co na to řekne. Založila jsem si krabičku na penízky, za týdenní foukání do vzduchu. Doufám, že to tentokrát zvládnu. V případě těžkostí, bych si u Vás objednala další sezení.

Děkuji za zájem a hezký den, Alena 

Dobrý den,

děkuji za soubory a co se týče nekouření tak s tím zatím úspěšně bojuji a nevzdávám to!!!!!!!

S pozdravem Zdenek

Dobrý večer, vážený pane inženýre,

děkuji za Váš mail se všemi soubory o kouření - nekouření. Už jsem si je přečetla, máte to hezky udělané.

Jinak jsem na sebe fakt zvědavá, jestli to vydržím. Měla jsem v podvečer - "to je můj čas", 3-4 absťáky. Bez té biorezonance bych  to ale určitě nezvládla, byloto méně nutkavé. Teď jsem v klidu. Manželovi jsem o té terapii u Vás radši neřekla, ať mě moc nepozoruje:-) Měl jste pravdu, já jsem měla kouření spojené hlavně s takovou siestou, krátkým odpočinkem mezi prací. Nevím, čím to nahradím, možná nějakou četbou...????

Kdybych měla problém, přišla bych za Vámi znovu - i pro tu náplast. Uvidím, prosím, držte mi na dálku palce. Děkuji!!!

S pozdravem

Ludmila

Dobrý den pane inženýre, 

posílám krátké povídání o mé léčbě u Vás.

Atopickým ekzémem trpím již od dětství. Větší problémy začaly v 16 letech, dnes je mi 21. Za celých pět let jsem hledala a podstupovala veškeré léčby, které byly možné. Kožní oddělení v nemocnici, lázně, tradiční čínská medicína a nepřeberné množství mastí a krémů. Bohužel vše mělo jen krátký účinek a výsledek byl vždy stejný - svědění, rudnutí, extrémně suchá kůže. Nevěděla jsem si už rady a byla nešťastná. Žádné jiné léčby se nenabízejí. Pak jsme spolu s maminkou objevily na internetu biorezonanční metodu. Už od počátku jsem do toho vkládala veškerou důvěru, protože to byla poslední moje možnost. Výsledek byl nad mé očekávání. Odstranila mi opravdu silnou alergii na kočku, dnes mi již přítomnost kočky vůbec nevadí, jsem nadšená. A s ekzémem je to podobné. Ten se mi sice nevyléčil úplně - s čímž jsem ani nepočítala, ale z 90% je to pro mne obrat k lepšímu. Červené fleky po těle už vůbec nemám, kůže je vláčná, hydratovaná a hebká. Jsem neskutečně ráda, že něco takového existuje, a že jsem tohle podstoupila. Za pět let je právě tato metoda pro mne nejúčinnější.

Mockrát Vám děkuji, ani nevíte co tohle pro mne znamená.

Krásný zbytek večera.

Zuzana D