Modely Somavedicu

 

Na výběr máte z šesti modelů Somavedicu a ke každému dostáváte automaticky pětiletou záruku na bezproblémový chod.

Po zapnutí Somavedicu do běžné zásuvky se skleněný korpus hezky rozsvítí a tím dává najevo, že funguje jak má. Spotřeba el. energie je přitom naprosto zanedbatelná. 


 

Somavedic Harmonie

vhodný do bytů a menších rodinných domů. 

Harmonie je vhodná pro starší lidi nebo jednogenerační, malé nemovitosti. Používá se spíše na venkově a na maloměstech.
 

Kromě harmonizace elektrosmogu a geopatogenních zón má Harmonie také frekvence na eliminaci parazitů, virů, bakterií a plísní. Vzhledem k nechemické cestě se tyto  účinky projeví během jednoho až tří měsíců. 

 

Somavedic Quantum

Quantum je primárně určen do nemovitostí s častým pohybem lidí. Jako jsou například firmy, obchody nebo kavárny.

Quantum původní název "bílý", je ideální pro umístění v prostorech, kde se denně pohybuje větší množství lidí. Je vhodný pro biorezonanční střediska, ordinace, masážní, kosmetické salóny, obchody i firmy, kde máme velmi pozitivní reference. Tento model doporučujeme i pro ty, kteří cestují a přespávají v hotelích, kde se nacházejí všechny druhy nežádoucích energetických zón.  Quantum je oblíbený také v automobilech, včetně nákladních. 

 

Somavedic Medic

Medic je úspěšně nasazován v místech, kde je potřeba harmonizovat prostor intenzivnějí. Tento model si dokáže poradit i s těžšími zátěžemi ve městech. 

Medic vychází z funkcí a je kombinací Somavediců Harmonie a Quantum. Medic je vhodný jak pro domácnosti, tak i pro nemocnice, kliniky, ordinace, biorezonanční centra, masážní a kosmetické salony a pro nemovitosti větších rozměrů. U přístroje Medic byly provedený nezávislé laboratorní testy ve dvou laboratořích (IGEF - Něměcko) a (IIREC - Rakousko). Dokumenty si můžete v případě zájmu stáhnout a prostudovat detailněji. 

 

Somavedic Atlantik

Atlantik je ideální prakticky všude, kde teče pitná voda z kohoutku. Neúnavně revitalizuje vodu v kuchyni nebo pod přívodem vody do nemovitosti.

Atlantik upravuje strukturu, vlastnosti, paměť a energetický potenciál vody, nejen dle výzkumů Dr. Masaru Emoto. Odstraňuje zátěže vody, které často způsobují bolesti v krku. Atlantiková voda, dle zkušeností uživatelů, vybuzuje k zlepšení nedostatečného pitného režimu, který je velmi důležitý pro správné fungování organismu a dosažení zdraví. U přístroje Atlantik byly provedený nezávislé laboratorní testy (IIREC - Rakousko). Dokumenty si můžete v případě zájmu stáhnout a prostudovat detailněji.

 


Somavedic Medic uran

Medic uran je vlajkovou lodí naši

společnosti. Spojuje všechny předchozí modely do jednoho. Poradí si s naprostou většinou zátěží ve velkých městech, ale s oblibou si ho pořizují i lidé na venkově.

Tento model vychází z funkcí a je kombinací modelů  Medic, Harmonie, Quantum a Atlantik. Somavedic Uran je vhodný jak pro domácnosti, tak i pro nemocnice, kliniky, ordinace, biorezonanční centra, masážní a kosmetické salony a pro nemovitosti větších rozměrů. Skleněný korpus je vyroben z křišťálového skla s příměsí uranu. Ten je důležitý pro zvýšení účinnosti neutralizace elektrosmogu. Osvědčil se na místech, kde bylo třeba "nasadit" dva i více modelů Medic. Navíc umí harmonizovat vodu, obdobně jako model Atlantik. U přístroje Medic uran byly provedený nezávislé laboratorní testy (IIREC - Rakousko) a také (Bion - Slovinsko).