Co děláme? Je to biorezonanční terapie

 

Úvodem je třeba říci, že frekvenční terapie není lékem ve smyslu obecných vědomostí o léčení. Je to však ověřená, celosvětově používaná metoda, která dokáže likvidovat mikrobiální, parazitární a toxické zátěže organismu, napomáhá regenerovat tkáně a výrazně stimuluje funkci imunitního systému.

   Frekvenční terapie je založená na principu selektivního ničení mikroorganismů přesnými frekvencemi, který objevil Dr. Raymond Rife. Byl to špičkový vědec, vynálezce a mikrobiolog v jedné osobě. Dle jeho poznatků a praxe se již uzdravili tisíce lidí ze svých nemocí. Zjistil, že všechny mikroorganismy vysílají své specifické frekvence (tzn. každá molekula osciluje svojí vlastní elektromagnetickou frekvencí). Pan Rife vytvořil seznam frekvencí účinných na konkrétní poškození buněk včetně různých druhů nádorů atd. Zvláštností tedy je, že zdravým buňkám s normálním metabolizmem tato metoda nemůže nijak ublížit, ale buňky přeplněné metabolity, ať už v důsledku jakéhokoliv patologického procesu, zruší a organizmus je snadno odstraní.  

   Tímto způsobem lze zničit všechny patogenní organismy (viry, bakterie, plísně i parazity) dle jejich známé frekvence pro různá vývojová stádia a zbavit se příčiny mnohých nemocí, která Vás léta sužovala. Nedochází pouze k odstraňování příznaků nemocí, ale jak již bylo řečeno k likvidaci jejich příčiny.

Tato terapie se s úspěchem používá jak pro akutní stavy (bolest zubů, angína, chřipka, plané neštovice, mononukleóza, atd.), tak i pro chronické zátěže (přítomnost borélií, EBV, herpes virů, chlamydií, parazitů, atd.) a lze jí výrazně podpořit i léčbu závažných systémových onemocnění jako je rakovina, roztroušená skleróza, atd.

   Výhodou frekvenční terapie je její vysoká efektivnost, rychlá úleva, bezbolestná aplikace a poměrně malá časová náročnost ve srovnání s jinými metodami. Tato terapie nemá při správné aplikaci žádné negativní účinky na organismus a současně stimuluje imunitní systém. Žádoucí je také spolupráce klienta při souběžně probíhající detoxikaci jeho organismu. Na závěr dodávám, že frekvenční terapie nenahrazuje lékařskou péči, ale může jí velmi dobře zefektivnit :)

Doporučení před a po vyšetření:

Před vyšetřením 2 hodiny nejezte a nepijte kávu ani alkoholické nápoje, 24h před vyšetřením nepijte alkohol.
Po celý den až do vyšetření nepijte perlivé nápoje.
Bezprostředně před vyšetřením sundejte kovové doplňky (šperky, hodinky, sponky), mohly by způsobit nepřesnost vyhodnocení.

Po ošetření dodržujte spíše klidový režim a zvyšte příjem čisté vody.

Kapky s bioinformací uchovávejte v lednici a dávkujte podle doporučení. Nakapejte na plastovou lžičku, nebo přímo do úst - pod jazyk (alespoň 10 minut před jídlem nebo po něm), není třeba je zapíjet. Chraňte je před zdrojem elektromagnetického vlnění (mobil, mikrovlnná trouba, apod.), mohlo by dojít ke zrušení léč. frekvencí. Kapky nijak neovlivňují léky, které užíváte, ani bylinné preparáty, či potravinové doplňky.

Při harmonizaci přístrojem nikdy nepřerušujte medicínskou léčbu. Předepsané léky i nadále užívejte. Pokud byste je vysadili, či snížili dávky bez vědomí ošetřujícího lékaře, činíte tak na základě svého vlastního rozhodnutí a to i v případě, že by některý lék byl přístrojem vyhodnocen jako nevhodný. Případnou změnu léků, či změnu léčebného postupu, vždy konzultujte s lékařem.Více zde: www.bicom-optima.cz