Novinky

800 Kč za biorezonanční terapii na odvykání kouření v hodnotě 1200 Kč, sleva 33,3% platnost od 1.prosince 2018 do 31.ledna 2019.

Myslíte si, že nemáte šanci zbavit se zlozvyku kouření? Vyzkoušeli jste už vše, ale toužený výsledek se nedostavil? Využijte nabídky biorezonanční terapie pomocí přístroje Bicom 2000, která je jednou z nejúčinnějších metod na odvykání kouření, a vaše tělo vám poděkuje!

Terapii je nutné předem telefonicky objednat na tel. čísle 777 707 655, případně zakoupit slevový kupón na obicom@seznam.cz

 

V případě neúčinnosti lze do 30 dnů terapii bezplatně zopakovat!

 

Biorezonanční metoda Bicom je bezbolestná a neinvazivní. V lékařství se používá již více než 30 let. Pomocí přístroje Bicom 2000 je do těla zrcadlově vysílán elektromagnetický frekvenční vzorek nikotinu a dehtu. Důsledkem tohoto procesu je urychlení detoxikace nikotinu a dalších zátěžových látek v těle. Dochází k uvolnění nikotinu z receptorů chuti a eliminuje se tzv. nikotinový hlad. Tato metoda tedy potlačuje fyzickou závislost (abstinenční příznaky a nikotinový hlad). Chuť na nikotin mizí ihned nebo do několika hodin po zákroku. Pocit nutnost zakouřit si se druhý den ráno většinou již nedostavuje.

 

Výhody biorezonanční terapie:
- je bezbolestná a bez vedlejších účinků na organismus
- potlačuje chuť na nikotin
- eliminuje abstinenční příznaky (vyskytují se individuálně a velmi zřídka)
- potlačuje mozkovou informaci o nutkání zapálit si ve společnosti kouřících lidí
- výrazně usnadní proces odvykání
- výsledky vykazují 80% úspěšnost
- terapie trvá necelou hodinu

 

OBICOM OPAVA, Dolní náměstí OD TIPA    www.obicom.cz